הפקולטה למדעי הרוח I אוניברסיטת חיפה I ביה"ס לאמנויות - אירועים ועדכונים
top heb הפקולטה למדעי הרוח אוניברסיטת חיפה

דף הבית - תכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל

musicתכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל היא תוכנית לתואר שני העוסקת במגוון נושאים הקשורים ליהדות ארצות הברית, לחברה האמריקנית ולקשר החשוב וארוך השנים עם מדינת ישראל והחברה הישראלית בעבר ובהווה. התכנית כוללת סיור לימודי בן עשרה ימים בניו יורק ומפגש בלתי אמצעי עם יהדות אמריקה, היכרות עם סטודנטים יהודים-אמריקניים, אישי ציבור בולטים, ביקור במוזיאונים והרצאות אורח.  התוכנית מיועדת לסטודנטים מצטיינים המבקשים להעמיק את ידיעותיהם על יהדות אמריקה, המדברים אנגלית שוטפת ומעוניינים לקחת חלק בחוויה אקדמית ואינטלקטואלית יוצאת דופן.

דף הבית - תכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל (2)

artתכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל היא תוכנית לתואר שני העוסקת במגוון נושאים הקשורים ליהדות ארצות הברית, לחברה האמריקנית ולקשר החשוב וארוך השנים עם מדינת ישראל והחברה הישראלית בעבר ובהווה. התכנית כוללת סיור לימודי בן עשרה ימים בניו יורק ומפגש בלתי אמצעי עם יהדות אמריקה, היכרות עם סטודנטים יהודים-אמריקניים, אישי ציבור בולטים, ביקור במוזיאונים והרצאות אורח.  התוכנית מיועדת לסטודנטים מצטיינים המבקשים להעמיק את ידיעותיהם על יהדות אמריקה, המדברים אנגלית שוטפת ומעוניינים לקחת חלק בחוויה אקדמית ואינטלקטואלית יוצאת דופן.

דף הבית - תכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל (3)

Customer Female Lightתכנית רודרמן למצטיינים ביהדות ארצות הברית ומדינת ישראל היא תוכנית לתואר שני העוסקת במגוון נושאים הקשורים ליהדות ארצות הברית, לחברה האמריקנית ולקשר החשוב וארוך השנים עם מדינת ישראל והחברה הישראלית בעבר ובהווה. התכנית כוללת סיור לימודי בן עשרה ימים בניו יורק ומפגש בלתי אמצעי עם יהדות אמריקה, היכרות עם סטודנטים יהודים-אמריקניים, אישי ציבור בולטים, ביקור במוזיאונים והרצאות אורח.  התוכנית מיועדת לסטודנטים מצטיינים המבקשים להעמיק את ידיעותיהם על יהדות אמריקה, המדברים אנגלית שוטפת ומעוניינים לקחת חלק בחוויה אקדמית ואינטלקטואלית יוצאת דופן.

 
סטודנט שיתקבל לתוכנית זכאי למלגה בגובה 5,000 דולר
כיסוי מלא של עלות הקמפוס במנהטן (באחריות הסטודנט לדאוג לביטוח בריאות, לוויזה ולדרכון בתוקף).

מספר המקומות לתוכנית מוגבל והקבלה על בסיס הצטיינות וראיון אישי.